Боксьор

Боксьор

Канело Алварес

Канело Алварес е известен мексикански професионален боксьор. Канело Алварес е най-известен със спечелването на множество световни първенства в различни категории. Ранен живот и детство Канело Алварес е роден като Сантос Саул Алварес Бараган на 18 юли 1990 г. Той влезе в този свят в Гуадалахара, Халиско,
Прочетете Повече
Боксьор

Тайсън Фюри

Тайсън Фюри е професионален боксьор, който също се смята за непобедим мъж. Тайсън Фюри е спечелил редица шампионати. Освен това той спечели мача срещу дълго управляващия световен шампион по бокс Владимир Кличко в Германия. Той е и носителят на Fighter of
Боксьор

Томи Фюри

Томи Фюри е британски професионален боксьор. Томи Фюри също е риалити телевизионна звезда, която стана подгласник в сериала за 2019 г. „Островът на любовта“. Що се отнася до боксовата му кариера, той победи Калъм Иде с нокаут, което му донесе втората професионална боксова победа през март
Боксьор

Евандър Холифийлд

Евандър Холифийлд е пенсиониран американски професионален боксьор от Алабам, Съединените щати. Нещо повече, Евандър Холифийлд е единственият боксьор, спечелил безспорното първенство в две тегловни категории в кариерата си от 1984 до 2011 г. Ранен живот Евандър Холифийлд е роден в Атмор, Алабама,
Боксьор

Джамел Херинг

В света на бокса Джамел Херинг се счита за Semper Fi. Джамел Херинг е професионален американски боксьор. Той е шампион на WBO за юноши в лека категория от май тази година. Ранен живот Джамел е роден на 30 октомври 1985 г. в Rockville Centre, New
Боксьор

Джо Фурние

Джо Фурние е непобеден международен шампион на WBA, който е английски бизнесмен и професионален боксьор. Джо Фурние е мултимилионерът и горд собственик на марката BonBonniere. По същия начин той е опитен пътешественик и успешен предприемач. Той е вложил своето време и пари
Боксьор

Ейдриън Бронер

Ейдриън Бронер е професионален боксьор от Америка. Ейдриън Бронер е известно име в бокса. Професионалистът е играл в множество мачове с високо темпо както в турнира на национално ниво. И той също е представлявал на международни арени. Той остана световен шампион на четири
Боксьор

Фрида Форман

Фрида Форман беше популярен американски професионален боксьор, актриса и спортист от Хюстън. Фрида Форман е широко известна и като дъщеря на легендарния американски боксьор Джордж Форман. Ранна възраст Фрида Форман е родена на 16 октомври 1976 г. в Хюстън, Тексас, САЩ. По същия начин, Фрида
Боксьор

Мери Ком

Мери Ком е известен индийски боксьор, политик и член на Раджа Сабха от Кангатей, Манипур, Индия. Освен това Мери Ком спечели няколко престижни отличия като Падма Шри, Падма Бхушан и Падма Вибхушан. Ранен живот Мери Ком празнува годишнината си от рождението на 24
Боксьор

Сатиш Кумар

Сатиш Кумар е известен индийски боксьор със супер тежка тежест от Буландшахр, Утар Прадеш, Индия. Освен това Сатиш Кумар е най-известен с това, че е първият индийски боксьор, който някога се е класирал за Олимпийските игри в категория супер тежка категория. Ранен живот Сатиш Кумар празнува годишнината си от рождението